TKO: Тотален нокаут Сезон 2: Дата на премиерата, гласове, повторение, актуализация

‘TKO: Total Knock Out’ е американско състезание по препятствия, което се излъчва CBS . Това спортно шоу първа премиера на 11 юли 2018 г. Домакин е комикът Кевин Харт, който е известен с ролите си във филмите ‘Ride Along’ и ‘ Джуманджи: Добре дошли в джунглата ‘.

Създадено от Стив Хюз и Шон Кели, шоуто е официално описано като „нова едночасова състезателна поредица с препятствия, организирана от Кевин Харт.“ TKO: Total Knock Out включва хора от всички сфери на живота, при които един играч се състезава през обезсърчителни препятствия, докато четирима други състезатели управляват бойни станции по трасето, стреляйки с най-горните снаряди в опит да ги съборят и забавят . Това е физически и забавен сценарий „ние срещу тях“, като най-бързо завършилият спечели парична награда.

Курсовете с препятствия винаги са карали кръвта да се изпомпва както за зрителите, така и за участниците. Има тръпка, когато състезателите преминават през определено физическо усилие, за да спечелят парична награда. Това е почти като гледане на спорт, с изключение на факта, че това е игрово шоу. Някои други популярни предавания в същия дух са „Wipeout“ и „ Американски войн нинджа ‘.

Общо нокаутиране: Кой участва в него?

Всеки епизод включва петима състезатели, които се борят, за да завършат на върха. Докато Кевин Харт остава домакин през целия сезон, състезателите се сменят във всеки епизод. Победител се появява и в края на всеки епизод и получава парична награда. И през предстоящия сезон очакваме Харт да се завърне отново като домакин, докато нямаме търпение да видим кои са новите състезатели и как се представят. Както вече споменахме, състезателите могат да идват от различни сфери на живота, така че винаги има повишена степен на относимост сред зрителите на шоуто.

Прочетете повече в телевизионния преглед: Комедиантите в колите получават кафе | Скъпи бели хора

Общ нокаут парцел: За какво става въпрос?

„Total Knock Out“ е всичко свързано с борбата с пътя до върха сред всички поставени препятствия. Поставяйки на изпитание силата и мозъка на състезателя, това шоу предлага парична награда на победителя. Всеки епизод има петима състезатели, от които само един може да спечели. Това състезание е проектирано по такъв начин, че да има препятствия, които състезателят трябва да маневрира и преодолее, докато останалите са заети да ги насочват със снаряди, за да разсеят играча или да ги принудят да изоставят препятствието. Състезателите препроектират своите планове, докато се учат от грешките на другия и импровизират, докато вървят. Двамата състезатели, които отиват във финалния кръг, се борят помежду си и победителя се дава парична награда.

Във всеки епизод състезателят с най-бързи времена за изпълнение, минус отчисленията, произтичащи от неустойки за TKO и капсули за време, ако има такива, печели парична награда от $ 50 000. Останалите участници печелят много по-малки парични награди. След това победителите от всеки епизод могат да участват заедно във финала, озаглавен „Battle Royale“, за да се опитат да спечелят парична награда от $ 100 000.

За тези, които не са запознати с точния формат на шоуто, нека го разделим за вас. В хода има четири зони, през които състезателят трябва да премине. Останалите разполагат с бойни станции и изстрелват снаряди, за да ги съборят или да възпрепятстват напредъка им. Първата зона е „The Ball Blaster“, където състезателите се придвижват по тесни первази, които са прикрепени към панелите от плексиглас, за които могат да се държат. През цялото време те могат да бъдат насочени от софтбол от каноните в бойните станции. Следва „The Frisboom“, където състезателите трябва да преминат през тесен лъч и гъвкав мост, докато са насочени от фризби като снаряди. След това идва „The Spike Launcher“, където участниците трябва да прекосят набор от движещи се пиедестали, докато от бойните станции по тях се изстрелват шипове. Последната зона е „The Slammer“, където състезателите трябва да пресекат двата въртящи се цилиндъра, докато гигантските чукове се освобождават от бойната станция. В последните две зони снарядите са предварително насочени и те могат да бъдат пуснати само веднъж, докато в първите две зони останалите състезатели могат да целят и стрелят, стига да не останат без снаряди.

Състезателите, които са отпаднали в дадена зона, могат да изпробват отново зоната. Второто отбиване или падане задейства TKO. Те могат да продължат към следващия кръг, но да получат едноминутно наказание. Ако някой умишлено се опита да провали препятствие, получава петминутна дузпа. Във финалната зона към втория цилиндър има капсула за време. Ако някой състезател грабне цилиндъра, за да предотврати избиването му или да избегне изстрелващите се на тях пътища, те губят 90 секунди от времето си. По всяка вероятност предстоящият сезон ще следва същите правила на играта и ни очакват някои високооктанови забавления.

Total Knock Out Сезон 2 Дата на издаване: Кога ще премиерата?

Премиерата на „Total Knock Out“ сезон 1 на 11 юли 2018 г. Шоуто получи добра оценка, но тъй като игровите шоута са винаги популярни и насочени към широк спектър от публика, има голяма вероятност CBS ще поднови шоуто. Въпреки че все още няма официални новини, но най-доброто ни предположение е, че „Total Knock Out“ сезон 2 може да излезе някъде през август 2019 г. Останете на линия за официална актуализация.